Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý panel strieborný Calocephalus - 50x50 cm

Zľava
38 %
Pôvodne
13 €
Dnes len
8,09 € s DPH
6,74 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Umelý živý panel v krásnej striebornej farbe je zhotovený v rozmere 50x50 cm a je vyrobený z veľmi kvalitných plastov s patentovaným Nano-UV-blokátorom. Farby si zachovajú svoju sýtosť najmenej 8 rokov. Listy zostávajú mimoriadne pružné a v správnom tvare veľmi dlhý čas. Tento plot je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Umelý živý plot je dokonalou dekoráciou pre vaše steny či už v domácnosti alebo v kancelárii. Celý umelý plot vyzerá veľmi realisticky. Umelý živý plot môžete využiť aj na zakrytie výhľadu napríklad doma na terase. Plot si vyžaduje minimálnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduché kliknutie častí rohoží k sebe. Pomocou nožníc môžete plot nastrihať na požadovanú veľkosť. Umelé rohože možno zacvaknúť bez použitia nástrojov a pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch. Takto získate krásnu zelenú stenu živého plota na mieru. V správnom formáte panel priskrutkujte skrutkami, správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode. Táto rohož má veľa praktických výhod. Nevyžaduje časté čistenie a podobne. Už žiadne prerezávanie a starosti s tým, že rastlina prerastie. Najväčšou výhodou umelých rohoží je, že zachová perfektný stav, ktorý pretrvá. S 95% hustotou je tento umelý živý plot pomerne hustý druh umelého živého plotu. Odporúčame namontovať umelý živý plot na obe strany plotu pre ešte krajší efekt. Umelé rohože môžete dekoratívne pripevniť k stene v interiéri a doplniť o ďalšie umelé rastliny.

Parametre

Kód produktu 7371
Krajina pôvodu Holandsko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!