Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý listnatý panel Višňa - 50x50cm

Zľava
41 %
Pôvodne
22 €
Dnes len
12,90 € s DPH
10,75 € bez DPH
1 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 21. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 21. júna
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Umelý višňový plot je vhodný na ochranu súkromia na plotoch alebo ako opláštenie balkónov a sedenia niekde v exteriéri. Plot je rovnako vhodný na zakrytie celých stien. Strešné konštrukcie, ako napríklad chladiace zariadenia, môžu byť skryté za panelmi rovnako ľahko ako iné nevzhľadné plochy. Pretože panel je odolný voči poveternostným vplyvom a predovšetkým mrazuvzdorný, nič mu nebráni v celoročnom používaní. (Vyrobené z plastu odolného voči poveternostným vplyvom (polyblend).) Na plochu 1 m² sú potrebné približne 4 panely. Pretože panel na zadnej strane bol vyrobený z jemnej sieťoviny z plastu, môže byť ľahko pripevnený alebo, v prípade potreby, znížený jeho orezaním. Panely sú vyrobené s klik spojmi na všetkých koncoch, a preto sa dajú ľahko nainštalovať na akýkoľvek povrch. Veľkosť panela je 50x50 cm a hmotnosť je 500 - 600 g.

Parametre

Kód produktu 4893
Výška 50 cm
Určenie interiér, exteriér
Šírka 50 cm
Farba listu zelená
UV Ochrana áno
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!