Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý panel Tropical - 50x50 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
16 €
Dnes len
9,79 € s DPH
8,16 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Náš nádherný umelý panel Tropical má dlžku 50 cm a šírku 50 cm. Panel pozostáva z viacerých druhov zelených rastlín Brečtanu, Pachysandry. Pôsobí veľmi hustým a prirodzeným dojmom. Je vyrobený z kvalitného plastu s UV ochranou, vďaka čomu je veľmi vhodný aj do exteriéru. Nosnú kostru každého panela tvoria dielce z PE materiálu vo veľkosti 25x25 cm. Jednotlivé dielce sú na okrajoch doplnené o spojovacie klipy pre jednoduché spájanie do požadovanej veľkosti. Základný panel vždy obsahuje 4 dielce, takže celkový rozmer objednávaného panelu je 50x50 cm. Na zadnej strane každého panela sa nachádza plastová mriežka, ktorá vám zjednoduší inštaláciu, ako aj rovné strihanie panela na požadovaný rozmer, ktorý si môžete prispôsobiť..

Umiestnenie

Náš umelý panel Tropical je veľmi obľúbený predovšetkým vďaka rôznorodosti listov a často využívaný ako náhrada za živý plot. Umelé živé ploty sa používajú na vnútorné aj vonkajšie použitie. Pre svoju všestrannosť a zelený vzhľad je možné umelý živý plot použiť ako dekoráciu, ale aj na ochranu súkromia pred zvedavými pohľadmi okolia. Plot vyzerá veľmi realisticky. Bežné použitie umelého plotu je hlavne dekoračné oplotenie stien, terasy a podobne. Obyčajná stena alebo plot sa tak okamžite naberie na atraktivite. Veľmi jednoduchá inštalácia, umelé panely možno napojiť na akýkoľvek rozmer. Veľmi vydarená imitácia živého plotu. Vaša záhrada alebo interiérová stena zostáva krásne zelená po celý rok.

Kombinácie

Najväčšou výhodou umelých panelov je, že sí zachovajú perfektný stav ktorý pretrvá. 

Vytvorte si doma vlastnú zelenú oázu podľa vašich predstav z krásnych umelých panelov, ktoré vás budú tešiť celý rok. Ak preferujete pestrosť, doplňte k tomuto panelu ešte umelú rastlinu Kaládium, alebo sukulentné rastliny z našej širokej ponuky. Tillandsia dodá ten správny šmrnc. V našom internetovom obchode v kategórii pod názvom Príslušenstvo a doplnky vám ponúkame správne skrutky a hmoždinky pre správnu a jednoduchú montáž našich panelov.

Parametre

Kód produktu 30004
Šírka 50 cm
Dĺžka 50 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!