Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý panel Gardenia - 50x50 cm

Zľava
39 %
Pôvodne
18 €
Dnes len
10,90 € s DPH
9,08 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Gardénia je obľúbená izbová rastlina pre svoju dekoratívnosť a kvety s intenzívnou jazmínovou vôňou. Patrí medzi najčastejšie pestované druhy rodu Gardénie. Do Európy sa dostala v polovici 18. storočia a veľmi rýchlo sa rozšírila. Jej kvety sa v tom čase stali obľúbenou dekoráciu gombíkových dierok. Pretože neznáša teploty pod 10 °C, a už vôbec nie mráz, je v stredoeurópskych podmienkach nutne pestovaná ako izbová alebo skleníková rastlina.

Výskyt

V mieste svojho pôvodu, v Číne, Japonsku, Laose, Thajsku a Vietname, je bežnou vonkajšou rastlinou. Rastie vo svetlých lesoch, húštinách a v pobrežných porastoch od morskej hladiny až po kopce a horské svahy do nadmorskej výšky 1500 m. Mimo svoj pôvodný areál je ľuďmi rozšírená do voľnej prírody na mnohých miestach, vyskytuje sa v rôznom rozsahu vo všetkých svetadieloch sa subtropickým podnebím.

Parametre

Náš panel Gardénia má veľkosť 50x50 cm. Lístky prírodnej zelenej farby sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu s UV ochranou. Sú prepracované do posledného detailu, dôraz sa kládol na výrazné žilkovanie, aby čo najviac pripomínala lístky skutočnej rastliny. Nosnú kostru každého panela tvoria dielce z PE materiálu vo veľkosti 25x25 cm. Jednotlivé dielce sú na okrajoch doplnené o spojovacie klipy pre jednoduché spájanie do požadovanej veľkosti. Základný panel vždy obsahuje 4 dielce, takže celkový rozmer objednávaného panelu je 50x50 cm. Na zadnej strane každého panela sa nachádza plastová mriežka, ktorá vám zjednoduší inštaláciu, ako aj rovné strihanie panela na požadovaný rozmer, ktorý si môžete prispôsobiť.

Umiestnenie

Umelý panel Gardénia je veľmi vhodnou náhradou za živý plot, vďaka jeho hustote a UV ochrane ho môžete použiť v exteriéri. V interiéri pomocou našich panelov Gardénia vytvoríte originálnu zelenú stenu, ktorá vám vnesie trochu prírody k vám domov. Tieto vertikálne záhrady si našli široké uplatnenie aj v kaviarňach, hotelových recepciách, či biznis centrách.

Kombinácie

Vďaka svojej neutrálnej zelenej farbe sa dá náš panel kombinovať prakticky zo všetkým. Ak sa rozhodnete použiť tento panel ako obraz, veľmi efektne bude vyzerať s Papraďou, Fitóniou, pestrými Sukulentami, či Echeveriami, z našej širokej ponuky. Stačí ich jednoduchým spôsobom zapichnúť do zeleného panela Gardénia a originálny obraz bude na svete. Vašej kreativite sa medze nekladú.

Parametre

Kód produktu 30006
Šírka 50 cm
Dĺžka 50 cm
UV Ochrana áno

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!