zavolajte nám+421 2222 000 62
 Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50 cm
Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50 cm9,90 €

Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50 cm

Skladom:12 ks
Odhadovaný čas dodania12 pracovných dní
14,309,90s DPH
-
+

VRÁTENIE ZDARMA

V prípade, že produkt nesplnil vaše očakávania uhradíme dopravu späť k nám za vás.

DOPRAVA ZADARMO

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50€

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Tovar nám môžete do 14 dní vrátiť, a my Vám vrátime platbu späť

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Radi Vám pomôžeme cez online chat, telefonicky, alebo e-mailom

popis

Umelý živý pestrý panel Brečtan je jedným z najobľúbenejších umelých živých plotov v Belgicku. Je vyrobený z veľmi kvalitných plastov s patentovaným Nano-UV-blokátorom ©. Takto udržia farby sviežo zelené vonku na slnku najmenej 8 rokov. Listy zostávajú mimoriadne pružné a v správnom tvare.

Umelý živý pestrý panel Brečtan s listami v tvare hviezdy je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Pre svoju všestrannosť a zelený vzhľad môže byť použitý ako aj dekorácia. Listy majú prirodzené detaily zŕn a sú vyrobené v rôznych zelených farbách a veľkostiach. Preto vyzerá veľmi realisticky.

Bežné použitia umelého živého pestrého panelu Brečtan sú :

Plot a zelená dekorácia steny. Matná stena alebo plot sa vďaka syntetickým živým plotom stane opäť prirodzeným vďaka zeleným umelým listom. Vďaka pomerne veľkým listom vytvára slnečné svetlo krásny tieňový efekt a to dodáva stene Brečtan veľmi prirodzený vzhľad. Po umiestnení tohto umelého živého Brečtanu už nemáte žiadnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá jednoduchým kliknutím na rohože 50 × 50 cm k sebe. Môžete prepojiť akýkoľvek formát povrchu a pomocou nožníc pre domácnosť ho nastrihať na požadovanú veľkosť.

Umelý živý pestrý panel Brečtan na plote :

Umelý živý panel Brečtan môžete zacvaknúť dokopy bez použitia nástrojov a pripevniť na ľubovoľný požadovaný povrch. Získate tak realistickú umelú stenu Brečtanu na mieru. Umelý plot nie je vôbec žiadnym problémom, zafixujte ho v správnom formáte a tento spojený listový panel priskrutkujte skrutkami k doskám plotu. Správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode pod príslušenstvom.

Ako umelý živý pestrý panel Brečtan použiť :

Umelý živý pestrý panel Brečtan je tiež veľmi dobrým základom pre umelú rastlinnú stenu v interiéroch aj exteriéroch. Je vhodný pre exteriér aj pre vnútorné použitie. Umelý panel môžete dekoratívne pripevniť k stene v interiéri a doplniť o ďalšie vložené rastliny. V našom internetovom obchode vám ponúkame správne skrutky a hmoždinky, aby sa dali ľahko a správne namontovať. Prezrite si našu stránku s príslušenstvom.

Špecifické vlastnosti umelého živého plotu Brečtan :

Transparentnosť je menšia ako 5%, čo znamená, že umelý Brečtan je v porovnaní s inými odrodami primerane hustý. Kvôli pomerne veľkým listom sú medzi niektorými listami malé medzery. Je ťažké to vidieť. Ak chcete ešte menšiu viditeľnosť, odporúčame vám zabezpečiť umelý živý plot Brečtan po oboch stranách plotu. Potom sa zaistenie uzavrie na 98%.

Tmavozelená farba a hrubé listy dodávajú živému plotu peknú rozmanitosť, ktorá z diaľky vytvára pekný tieňový obraz. S rôznymi odtieňmi zelenej a viac ako piatimi veľkosťami a tvarmi listov vyzerá umelý živý plot Brečtan realisticky.

Umelý živý pestrý panel Brečtan na rolke :

Umelý živý plot z akcie alebo z remeselníckeho obchodu je často umelým živým plotom v roli a nemožno ho porovnávať s panelmi na umelé živé ploty s rozmermi 50 x 50 cm. Rozdiel je v materiáli. Umelé panely zo živého plotu sú vyrobené z odolného PP (polypropylén). S umelým živým plotom na rolke sú listy vyrobené z polyesteru, aký sa často používa v odevoch. Nevýhodou polyesteru je, že sa rýchlo odfarbí a listy vypadnú.

Výhody umelého živého plotu Brečtan :

Brečtan je príbuzný brečtanu - Araliaceae a rád rastie na vlhkých miestach pri stromoch a plochých stenách. Výsledkom je, že táto populárna popínavá rastlina vyžaduje veľa údržby v skutočnom živote. V Európe je Brečtan v záhradách bežný a ak si nedáte pozor, môže pomaly prerásť záhradu a fasády.

Problém je v tom, že počas prerezávania rastlina vydáva zvláštny živicový zápach, na ktorý môžu byť ľudia alergickí. Umelý živý Brečtan má preto veľa praktických výhod. Už žiadne prerezávanie a starosti s tým, že prerastie záhradu.

Umelá stena Brečtanu netrpí škodcami.

Umelý živý pestrý panel Brečtan je hrubý iba 5 cm. Môže byť teda kompaktne pripevnený k stene. Ďalej je možné umelý živý plot z Brečtanu pripevniť kdekoľvek chcete. Napríklad na steny, strop, šikmé strechy a dokonca aj na okrúhle povrchy aj na miestach, kde zvyčajne nemôže nič vyrásť, pretože je príliš tmavá, príliš vlhká, príliš suchá, príliš teplá alebo príliš studená, môžete použiť umelý živý plot z Brečtan. Najväčšou výhodou umelých panelov z Brečtanu je, že váš živý plot je v perfektnom stave a zostane tak. Vaša záhrada alebo kancelária zostáva optimálne zelená po celý rok.

Na steny a drevené dosky sa často používa umelý živý plot z Brečtanu. Je to veľmi dobrá náhrada tapiet alebo kobercov. Umelé svetlo a slnko majú pekný efekt prostredníctvom tieňového efektu. Vďaka prvotriednym surovinám je živý plot rovnako skutočný a odolný vďaka 8-ročnej farebnej záruke.

Vlastnosti umelého živého pestrého panelu Brečtan :

Brečtan je vďaka svojim hrubým listom 97% hustý a veľmi obľúbený na použitie na drôtených plotoch a kamenných stenách. Rôzne druhy tmavozelených a svetlozelených listov dávajú farebný a živý celok.

Viac informácií o tomto druhu umelého živého pestrého panelu Brečtan :

Holandský názov je Hedera Hiberinca a má charakteristické špicaté listy so svetlozelenou špičkou. Tvar listu je veľmi podobný listu Brečtan Helix, ale má viac rôznych veľkostí listu.

parametre

Kód produktu:7411
Krajina pôvodu:Holandsko

odporúčané produkty

Umelý listnatý panel Citrus Maxima - 50x50 cm
-29%

Umelý listnatý panel Citrus Maxima - 50x50 cm

13,909,90 €

Umelý listnatý panel Vavrín - 50x50 cm
-26%

Umelý listnatý panel Vavrín - 50x50 cm

14,9010,90 €

 Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50 cm
-35%

Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50 cm

14,909,50 €

Umelý listnatý panel Papraď - 50x50 cm
-9%

Umelý listnatý panel Papraď - 50x50 cm

13,9012,30 €

Umelý listnatý panel Buxus - 25x25 cm

Umelý listnatý panel Buxus - 25x25 cm

9 €

Umelý listnatý panel Rozchodník - 50x50 cm
-23%

Umelý listnatý panel Rozchodník - 50x50 cm

20,9015,90 €

Umelý listnatý panel Photinia - 50x50 cm
-26%

Umelý listnatý panel Photinia - 50x50 cm

13,909,90 €

Umelý kvetinový panel Papraď - 100x100 cm
-6%

Umelý kvetinový panel Papraď - 100x100 cm

89 €81 €

Umelý listnatý panel Višňa - 50x50cm

Umelý listnatý panel Višňa - 50x50cm

21,90 €

Umelý listnatý panel Cezmína - 50x50 cm
-26%

Umelý listnatý panel Cezmína - 50x50 cm

13,909,90 €

Umelý listnatý panel Fikus Microcarpa - 50x50 cm
-29%

Umelý listnatý panel Fikus Microcarpa - 50x50 cm

14,309,90 €

Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50cm

Umelý listnatý panel Brečtan - 50x50cm

21,90 €