Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Dracéna lemovaná 50 cm

15,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Ako iste vidíte na fotkách, buket je zaujímavý nielen tvarom a kresbou, ale najmä farbami. Krásne listy majú rovnako dobrú farbu a vyrazené listy a tvar listov ako originálna skutočná rastlina. Ide o dokonalú repliku rastliny, ktorá je len ťažko rozoznateľná od živej rastliny. Rastlina vyzerá veľmi reálne a je vhodná ako dekorácia do každej miestnosti. Špičková kvalita! Buket je tvorený 58 malými listami umelého hodvábu. To dáva prirodzene vyzerajúcim rastlinám hustý vzhľad. Extra pozornosť sa venovala farebným akcentom listov. Rastlina je vysoká vrátane stonky asi 50 cm. Šírka je asi 65 cm. V predvolenom nastavení sa táto dobre sfalšovaná umelá rastlina dodáva ako bodec (bez kvetináča), takže je ľahké ju aplikovať do krásnych aranžmánov a zelených stien. Rastlina je vybavená 58 listami.

Parametre

Kód produktu 3089
Výška 50 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Priemer 65 cm
Počet listov 58 ks
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Holandsko

Recenzie

5 z 5
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
4 hodnotení