Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelý sukulent lotos Eševéria žltá 9 cm

Zľava
24 %
Pôvodne
0,82 €
Dnes len
0,62 € s DPH
0,52 € bez DPH
1650 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 16. augusta
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta pozajtra, 16. augusta
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Kvety na krátkych stopkách vychádzajú z kompaktných ružičiek šťavnatých dužinatých, často pestrofarebných listov. Druhy sú polykarpické, čo znamená, že môžu počas svojho života mnohokrát kvitnúť, čo môže tiež označovať iné rody, ako napríklad Sempervivum, ktoré sa výrazne líšia od Echeverie. Mnoho druhov Echeveria plní dôležité environmentálne úlohy, napríklad hostiteľské rastliny pre motýle. Je ľahké pochopiť, ako okamžite si táto Echeveria vyslúžila svoje meno - sú to listy, ktoré tesne predtým, ako dozrejú a otvoria sa, vytvárajú guľovitý tvar, čo tejto rastline pripomína kvitnúci lotos.

Výskyt

Echeveria je veľký rod z kvitnúcich rastlín v rodine Crassulaceae. Vyskytuje sa v oblastiach Strednej Ameriky, Mexika a severozápadnej Južnej Ameriky. Rastliny sa líšia veľkosťou a farbou. Každá rastlina je jedinečná, a preto nemusí byť úplne rovnaká.

Parametre

Umelý sukulent lotos Eševéria žltá je 9 cm vysoká. Jasne žlté listy sú vyrobené z kvalitného PU materiálu, so zapichovacou plastovou stopkou, ktorá je v prírodnej zelenej farbe. Kvetináč nie je súčasťou balenia, avšak to nie je žiaden problém, nakoľko na našom e-shope si nájdete kvetináč presne podľa vlastných predstáv.

Umiestnenie

Náš lotosový umelý kvet Eševéria je vhodný do interieru a je výborná alternatíva pre milovníkov kvitnúcich kvetov. Vzhľadom na nízku výšku je vhodné ho umiestniť na stolík, komodu, poličku - skrátka všade tam, kde nie je dostatok svetla a kde nie je možné sa pravidelne starať o živú rastlinu. Echeveria je skvelým doplnkom každého interiéru.

Kombinácie

Lotos Eševéria odporúčame kombinovať s rôznymi farebnými variantami lotosových kvetov. V priesvitnom kvetináči, s kombináciou rôznymi sukulentmi a dekoratívnymi bielymi kamienkami si vytvoríte dokonalý aranžmá. Všetky spomínané produkty si môžete zakúpiť v našom e-shope.

Parametre

Kód produktu 20118
Výška 9 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka listu 2 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu žltá
Dĺžka tŕňa 7 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!