Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá stonka Ananás 20 cm

Zľava
40 %
Pôvodne
2,30 €
Dnes len
1,39 € s DPH
1,16 € bez DPH
914 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 29. mája
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 29. mája
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Ananás je ovocie patriace do rodiny bromeliadov, dnes jedno z najpopulárnejších tropických plodov na svete. Keď uvažujete o ananáse, je prirodzené spojiť ho s pojmami ako čistenie, chudnutie, protizápalové lieky. Jeho plody sú šťavnaté a sladké a v gastronómii sú veľmi cenené. Okrem toho sú aj bohatým zdrojom vitamínov a minerálnych látok. Ananásový kmeň, ktorý obsahuje, zohráva v tomto všetkom veľmi dôležitú úlohu, pretože práve v tejto časti ovocia existuje vysoká koncentrácia látky, ktorá uľahčuje vstrebávanie niektorých antibiotík.

Výskyt

Pôvodne ananás rástol iba v Južnej Amerike najmä v Brazílii a v Paraguaji. Vďaka obľube ktorú si získal u všetkých vekových kategórií sa postupne rozšírilo jeho pestovanie aj do Portorika, Mexika, Thajska, Filipín na Havajské ostrovy, do Afriky a Austrálie, teda všade kde po celý rok svieti slnko a vlahu zabezpečujú subtropické dažde. V karibskej oblasti ho považujú za účinné afrodiziakum.

Parametre

Umelá stonka Ananásu je zelenej farby, spodná časť rastliny a končeky listov sú sfarbené do bordova. Rastlina má výšku 20 cm. Ako materiál listu bol použitý polyuretán. Stonka je vyrobená z plastu, má zapichovací tŕň, preto umožňuje ľahké umiestnenie do kvetináča, alebo aranžmánu. Je určená do interiéru. Keďže kvetináč nie je súčasťou balenia, odporúčame vám ho dokúpiť z našej ponuky.

Umiestnenie

Veľkou prednosťou tejto rastliny je, že nezaberie veľa miesta, vojde sa aj na menší okenný parapet a miesto pre ne sa nájde aj vo veľmi malom byte. Táto umelá rastlina veľmi realistického vzhľadu, spríjemní a oživí každý interiér. Vytvorte príjemnú atmosféru v kancelárii, reštaurácii, oddychovej miestnosti alebo v akomkoľvek inom priestore. Stonka Ananásu vám pomôže podčiarknuť celkový charakter vášho domova, pričom sa o ňu nemusíte starať. Ak si môžte dopriať väčší priestor umiestnime viac druhov rastlín do väčších kvetináčov. Kompozíciu je možné umiestniť na komodu, alebo podlahu.

Kombinácia

Umelú stonku Ananásu môžeme kombinovať napríklad so sukulentmi, begóniami, papraďou či rozchodníkom. Vysadené v jednom podlhovastom kvetináči budú vyzerať krásne. Všetky rastlinky môžete nájsť na našej internetovej stránke. Na osadenie vám odporúčame dekoračný štrk z našej ponuky.

Táto stonka je veľmi vhodná do rôznych aranžmánov. Vďaka svojim farebným odtieňom sa veľmi hodí do jesennej výzdoby, vyčarí energiu a farebnosť v interiéri a to takmer bez údržby.

Parametre

Kód produktu 20145
Výška 20 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 7 cm
Šírka listu 1.5 cm
Materiál listu plast
Farba listu zelená, červená
Dĺžka tŕňa 7.5 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!