Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Najnovšie umelé stromy

Nahliadnite do našich noviniek. Pred pár rokmi ešte o umelé stromy, umelé palmy nebol veľký záujem, nakoľko ich vzhľad bol veľmi lacný a gýčový. Časy sa však zmenili a dnes sa umelé stromy a palmy tešia veľkej obľube hlavne vďaka svojím detailným prepracovaním a použitím oveľa kvalitnejších materiálov. Každým rokom sa používajú stále novšie materiály, častejšie sú používané prírodné kmene a umelé stromy a palmy sa tak stávajú čoraz viac prepracovanými. Od živých stromov ich totiž často vôbec nerozoznáte a skutočne oživia váš domov rovnako ako živé. Pozrite sa aké najnovšie stromy máme pre vás v ponuke a dolaďte si svoj domov či kanceláriu presne podľa vašich predstáv. Náš sortiment pravidelne obohacujeme novinkami. Doprajte svojmu interiéru nádych modernosti a štýlu vždy podľa tých najaktuálnejších trendov s našimi najnovšími umelými stromami a palmami.

Najnovšie
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých stromoch a palmách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých stromov a paliem.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé stromy a palmy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými stromami a palmami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých stromov a paliem.

Neviete sa pri tom veľkom množstve našich produktov rozhodnúť? Ponúkame vám akciové umelé stromy za tie najlepšie ceny.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé stromy a palmy za akciové ceny.