Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Akciové umelé stromy

Zútulnite svoj domov a vyberte si z našej úžasnej ponuky umelých stromov a paliem to pravé pre váš interiér. Ponúkame vám špeciálne akciové ponuky za výhodné ceny. Tovar je v 100% stave pripravený pre vás. Umelé stromy a palmy sú vyrobené z kvalitných materiálov a prepracované do posledného detailu. Rozdiel od tých živých naozaj nespoznáte. Máme na výber umelé stromy a palmy rôznej výšky a druhu. Umiestnite ich do pekných dekoračných kvetináčov, ktoré ich krásu ešte viac podčiarknu. Z našej širokej ponuky plastových kvetináčov si nájdite ten, ktorý dokonale zapadne do vašej predstavy. Výhodou umelých stromov a umelých paliem je aj to, že ich vôbec nemusíte zalievať, ani sa o ne nejako špeciálne starať, no napriek tomu zostanú stále krásne a svieže. Neváhajte, buďte prvý kto ušetrí. Vyberte si z našej širokej ponuky, skladové zásoby sa rýchlo míňajú! * je momentálne u nás produkt s najvyššou zľavou.

Najvyššia zľava v €
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých stromoch a palmách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých stromov a paliem.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé stromy a palmy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými stromami a palmami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých stromov a paliem.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým stromom a palmám neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé stromy a palmy za akciové ceny.