Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá vetva Bambus 150 cm

12,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Bambusová vetva s krásnymi zelenými listami a s prírodným kmeňom je dlhá približne 150 cm o priemere kmeňa približne 30 cm. Bambusové vetvy sú právom najviac využívané ako dekorácie v interiéroch vďaka detailnému prepracovaniu. Listy sú na pravej bambusovej vetve a sú v prirodzenej farbe a tvare, vyrobené z nepremokavého textiného materiálu. Tieto bambusové vetvy sú vhodné aj pre chránené vonkajšie plochy. Menej vhodné sú na veterné miesta, pretože listy sa môžu odtrhnúť. Ukladanie listov na vetve začína približne 40 cm od zeme, ich počet je 144 ks. Ideálne sa hodia ako individuálna dekorácia alebo na stavanie bambusových živých plotov. S 10 vetvami získate umelý plot so šírkou približne 80 cm - 100 cm. Tento produkt sa dodáva bez črepníka. Chráňte pred mrazom!

Parametre

Kód produktu 912
Výška 150 cm
Určenie interiér, exteriér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Priemer 30 cm
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!