Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelý sukulent Echeveria 21 cm

Zľava
24 %
Pôvodne
6 €
Dnes len
4,59 € s DPH
3,83 € bez DPH
244 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu zajtra, 9. augusta
2,90 €
Výdajné miesto Zásielkovňa / Packeta zajtra, 9. augusta
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Graptopetalum paraguayense je trváca nenáročná sukulentná rastlina. Vytvára ružice z mäsitých listov. Rastlina má špecifickú farbu, ktorá by sa dala opísať ako jemná pistáciová s jemným lososovým nádychom v strede. Hrubé listy zadržiavajú vodu, takže Graptopetalum ľahko vydrží dlhšie obdobie bez závlahy. Rastlina vyrastá od stredu ružice, spodné listy jej usychajú alebo opadávajú. To znamená, že staršie rastliny už majú dlhé, hrubé, holé, prípadne riedko olistené stonky, často vykrútené pod váhou ružíc na koncoch. Odporúča sa rastlinu pravidelne zmladzovať, aby vyzerala pekne. Sukulenty sú veľmi ušľachtilé rastliny, ktoré sú nielen krásne a rozmanité svojim tvarom, farbou či veľkosťou, ale sú veľmi nenáročné na starostlivosť. Tieto krásky môžete pestovať v exteriéri, aj v interiéri.

Výskyt

Echeverie, sú trváce byliny pochádzajúce zo suchých, polosuchých a miernych pásiem juhozápadných Spojených štátov, Mexika, Strednej Ameriky a severnej Južnej Ameriky. Spravidla sú to Acaules, to znamená, že nemajú stonku alebo kmeň, ale existujú niektoré druhy, ktoré sa trochu zdvihnú zo zeme. Listy sú sploštené a mäsité a tvoria ružice. Sú to zelené, hnedé, červenkasté, kovové ... všetko bude závisieť od druhu a kultivaru.

Parametre

Náš umelý sukulent Echevéria je 21 cm vysoká. Má svetlozelenú plastovú stonku. Ružice z mäsitých listov sú vyrobené z polyuretánu, sú jemnej pistáciovej farby a ich stred má nádych jemnej lososovej farby. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Echeveria je vhodná do interiéru.

Umiestnenie

Naša kráska umelá Echeveria s hustými sukulentnými listami je príjemnou tropickou ozdobou vášho stola, parapetu, alebo poličky. Upúta svojim jedinečným vzhľadom. Je vhodná na umiestnenie do rôznych dekoratívnych machových obrazov, sklenenej vázy, aranžmánov, či dekorovanie vencov. Svojou prirodzenou krásou osvieži každý priestor. 

Kombinácia

Echeveriu odporúčame do interiéru, ale aj do chráneného exteriéru. Jej príjemná pistáciová farba, s lososovým nádychom v strede, sa veľmi pekne zvýrazní v priesvitnom dekoratívnom kvetináči v kombinácii s Fitóniou, prípadne bielou Levanduľou, alebo s rôznymi druhmi Echeverií z našej ponuky. Povrch dekoratívneho kvetináča môžete dotvoriť bielym štrkom z našej ponuky. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke.

Parametre

Kód produktu 20159
Výška 21 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 10 cm
Šírka listu 3.5 cm
Materiál listu plast
Farba listu zelená, ružová
UV Ochrana nie
Dĺžka tŕňa 13 cm

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!