Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá vetva Prútovnica 60 cm

18,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Ako iste vidíte na fotkách, vetva je zaujímavá nielen tvarom a kresbou, ale najmä farbami. Krásne listy majú rovnako dobrú farbu a vyrazené listy a tvar listov ako originálna skutočná vetva. Ide o dokonalú repliku vetvy, ktorá je len ťažko rozoznateľná od živej rastliny. Rastlina vyzerá veľmi reálne a je vhodná ako dekorácia do každej miestnosti. Špičková kvalita! Táto umelá vetva je odolná voči UV žiareniu a je obzvlášť vhodná na spracovanie v kompozíciách iných rastlín. Vďaka nášmu UV chrániči, ktorý sa používa v surovine syntetických listov, zaručujeme, že tento kytica bude farebne stála 8 rokov. Každá zo siedmich syntetických vetiev odolných voči UV žiareniu nesie veľké listy, ktoré dodávajú prirodzený a hustý vzhľad. Výška rastliny je asi 60 cm, šírka je asi 50 cm. Pri dodávke je tento ker Raphis dodávaný ako bodec, takže môže slúžiť ako perfektný základ pre krásne aranžovanie rastlín.

Parametre

Kód produktu 3446
Výška 60 cm
Určenie interiér, exteriér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Priemer 50 cm
Počet kmeňov / stoniek 7 ks
Počet listov 7 ks
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana áno
Krajina pôvodu Holandsko

Recenzie

5 z 5
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
2 hodnotení