Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Eševéria 55 cm

57 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Táto krásna rastlina je spracovaná s 2 hlavnými stonkami, ktoré majú bočné výhonky rôznych dĺžok. Všetkých 6 stoniek rastlín je možné ohnúť podľa vašich predstáv. Celková výška rastliny vrátane kvetináča je približne 50- 55 cm. Výška bieleho kvetináča je 11 cm. Echeveria je pevne zabudovaná do kvetináča a pokrytá čiernou umelou zemou. Umelá Echeveria patrí do skupiny hustých listových rastlín. Listy umelých rastlín sú husté a trochu gumovité ako skutočné listy. Táto umelá replika zaujme nielen svojím podrobným tvarom listu a farebným dizajnom, ale aj dotykom, ťažko ju odlíšite od skutočnej rastliny. V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parametre

Kód produktu 4818
Výška 55 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!