Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Akciové kvetináče a truhlíky

Zútulnite svoj domov a vyberte si z našej úžasnej ponuky plastových kvetináčov a truhlíkov to pravé pre váš interiér. Ponuka našich produktov je rozmanitá, môžete si preto vybrať podľa osobného vkusu, materiálu, umiestnenia, a samozrejme ceny. Ponúkame vám špeciálne akciové produkty za výhodné ceny. Tovar je v 100 % stave pripravený len pre vás. Kvetináče a truhlíky sú vyrobené z kvalitného plastu a prepracované do toho najmenšieho detailu. Máme na výber jednoduché, štrukturované ale aj mramorové. V kvetináči s výrazným vzorom neostane bez povšimnutia ani tá najjednoduchšia rastlina. Môžete si do nich zakomponovať aj rôzne aranžmány presne podľa vašich predstáv. Neváhajte, buďte prvý kto ušetrí. Vyberte si z našej širokej ponuky, skladové zásoby sa rýchlo míňajú! * je momentálne u nás produkt s najvyššou zľavou.

Najvyššia zľava v €
Filter
Květináč LOFLY malina 24,5cm -30% Květináč LOFLY malina 24,5cm
antracitováčervenážltá
14.4 cm22.5 cm
1,90 € - 21,90 €Od 1,90 €
Květináč LOFLY indická žlutá 24,5cm -30% Květináč LOFLY indická žlutá 24,5cm
antracitováčervenážltá
22.5 cm
1,90 € - 21,90 €Od 1,90 €

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších kvetináčoch a truhlíkoch už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších kvetináčov a truhlíkov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené kvetináče a truhlíky.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími kvetináčmi a truhlíkmi.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších kvetináčov a truhlíkov.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším kvetináčom a truhlíkom neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené kvetináče a truhlíky za akciové ceny.