Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá rastlina Orchidea biela 65 cm

51 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Táto umelá rastlina je dokonalou replikou skutočnej. Tvar, farba a reliéf listov je dokonale prepracovaný. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina vynikne kdekoľvek ju umiestníte pretože vyzerá veľmi reálne. Svojou prirodzenou farebnou schémou a prirodzenou hustotou rastlina zaujme každého. Umelá orchidea je dodávaná v bielej farbe a v keramickom črepníku s ananásovým vzhľadom (ako je znázornené). Črepník je pokrytý umelým machom a typické sú vzdušné korene. Tvar a farba, ako aj kvetenstvo, kvety a listy, sú reprodukované veľmi podrobne a vo vysokej kvalite. Tmavozelené listy sú kožovité a kvety sú reprodukované voskovito. Výška rastliny je približne 65 cm. Orchidea je vybavená 2 kusmi kvetenstva. 1 kvetná stonka so 7 kvetmi a 5 púčikmi 1 kvetná stonka s 8 kvetmi a 5 púčikmi Počet listov na rastline je 4 ks. Dekoračný keramický črepník je v rozmere 13,5x11,5 cm (VxHM). V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo v základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parametre

Kód produktu 4890
Výška 65 cm
Určenie interiér
Kvetináč dekoratívny
Počet kmeňov / stoniek 2 ks
Počet listov 4 ks
Počet kvetov 15 ks
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu biela
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko
Plody / kvety áno

Recenzie

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 hodnotení