Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Umelá rastlina Levanduľa biela 50 cm

18,90 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Táto umelá Levanduľa je dokonalou replikou skutočnej. Tvar, farba a reliéf listov je dokonale prepracovaný. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina vynikne kdekoľvek ju umiestníte pretože vyzerá veľmi reálne. Svojou prirodzenou farebnou schémou a prirodzenou hustotou rastlina zaujme každého. Naša umelá a UV odolná biela rastlina levandule vysoká približne 50 cm v kvetináči s krásnymi kvetmi sa dá použiť ako dekoratívna rastlina. Vďaka našej UV ochrane, ktorá sa používa v surovine syntetických listov, zaručujeme, že táto rastlina bude stála farebne po dobu 8 rokov! Výška umelej rastliny je asi 50 cm (celková výška vrátane kvetináča) a šírka je asi 20 cm. Rastlina je vybavená 400 listami a 19 kvetmi.

Parametre

Kód produktu 3435
Výška 50 cm
Určenie interiér, exteriér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer 20 cm
Výška vložky 10 cm
Priemer vložky 12 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet listov 400 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu biela
Materiál kvetu plast
UV Ochrana áno
Krajina pôvodu Holandsko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!