Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Minerálny substrát hliny 5 L

Zľava
42 %
Pôvodne
11 €
Dnes len
6,39 € s DPH
5,33 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Živný roztok je nevyhnutnou súčasťou hydroponického pestovania rastlín. Takéto hnojivo obsahuje všetky hlavné aj stopové prvky vo forme, ktorá je ideálnou pre rastliny. Tento roztok je zvlášť vhodný pre hydroponiu a používa sa pri navrhovaní interiéru, vaskulárnej výsadbe, pre drenážne vrstvy, ale tiež pri pestovaní okrasných rastlín alebo šľachtení rastlín. Vďaka procesu horenia v rotačnej peci pri teplote približne 1 200 ° C je náš hydro substrát bez choroboplodných zárodkov a chemicky a biologicky neutrálny. Koordinovaný tvar zŕn a distribúcia pórov zaisťujú kapilárne vodivý účinok. Substrát odvodňuje a podporuje výmenu plynu v koreňoch. Naše odporúčanie pre úplne vyplneného kvetináča: - s priemerom a výškou 30 cm: 4 balenia. - s priemerom a výškou 40 cm: 8 balení.

Parametre

Kód produktu 7626
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!