Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Keramzit - 800ml

Zľava
41 %
Pôvodne
2,70 €
Dnes len
1,59 € s DPH
1,33 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Parametre

Keramzit sa vyrába za vysokých teplôt v špeciálnych peciach zo starostlivo vybraného druhu ílu. Vzniká tak expandovaný ílový granulát pórovitej štruktúry, avšak s hladkou povrchovou úpravou. Obsah vrecka je 800 ml, jeho pokrytie vystačí na kvetináč s priemerom 30 cm, alebo plochy 0,07 m2.

Umiestnenie

Keramzit si v prvom rade väčšina z nás vybaví ako kamenivo určené na dekoračné prekrytie substrátu na povrchu kvetináča a tiež ako pomôcku pri aranžovaní umelých rastlín. Keramzit má však ešte širšie možností využitia. Pre svoje unikátne vlastnosti čisto prírodného keramického materiálu sa keramzit používa aj v stavebníctve.

Kombinácie

Keramzit sa hodí na dodekoravanie našich umelých rastlín v kvetináči. Taktiež sa hodí aj do záhrady na skalku pre dotvorenie prirodzeného prostredia pre rastliny. Vďaka jeho prírodnej, neutrálnej farbe ladí skutočne s akoukoľvek umelou rastlinou, alebo umelým stromom z našej ponuky.

Parametre

Kód produktu 35002
Objem 800 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!