Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Lepiaci háčik na pripevnenie umelého živého plotu transparentný 50x50mm - vrece 5 kusov

Zľava
41 %
Pôvodne
11 €
Dnes len
6,49 € s DPH
5,41 € bez DPH
1 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu utorok 23. júla
2,90 €
Predajne a odberné miesta utorok 23. júla
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Ak nechcete vŕtať otvory a rýchlo zavesiť umelý živý plot alebo stenu rastlín, potom je správnym riešením tento montážny lepiaci háčik. Lepiaci hák na upevnenie živého plotu je multifunkčný spôsob upevnenia umelých živých plotov. Priehľadná lepiaca časť s rozmermi 50 x 50 cm má veľkú lepiacu silu a automaticky sa prispôsobí na rovných povrchoch. Pôsobením vyššej teploty na tento háčik ho môžete odstrániť. Lepiaci háčik na pripevnenie umelého živého plotu je šikovný spôsob na transparentné pripevnenie umelého živého plotu. Ak použijete nesprávne spojovacie prvky alebo zlú kvalitu, časom môže dôjsť k poškodeniu. Preto je dôležité, aby ste si pred montážou dôkladne prezreli spôsob montáže a vybrali správny montážny systém. Ak nechcete vŕtať otvory a rýchlo zavesiť umelý živý plot alebo stenu rastlín, potom je správnym riešením tento montážny lepiaci háčik. Tento lepiaci háčik na umelý plot môžete použiť takmer na akýkoľvek povrch. Lepiaci háčik môžete použiť vo vnútri aj vonku. Podmienkou pevného upevnenia je, aby bol povrch čistý (nie prašný alebo mastný) a aby bol rovný. Namaľovaná stena, plochý betón alebo tapety nie sú žiadny problém. Ďalšie veľmi vhodné povrchy sú napríklad keramické dlaždice, žula, sklo, dosky, preglejky a oceľové panely. Priehľadný lepiaci háčik si môžete objednať priamo v našom internetovom obchode. Priehľadný lepiaci háčik si môžete objednať priamo v našom internetovom obchode.

Parametre

Kód produktu 7402
Krajina pôvodu Holandsko

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!