Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Najnovšie umelé trávy

Nahliadnite do našich noviniek. Pred pár rokmi ešte o umelé rastliny nebol veľký záujem, nakoľko vyzerali veľmi lacno a gýčovo. Časy sa však zmenili a dnes sa umelé rastliny tešia veľkej obľube hlavne vďaka svojím detailným prepracovaním a použitím oveľa kvalitnejších materiálov ako v minulosti. Každým rokom sa používajú stále novšie materiály a umelé rastliny ako aj umelé trávy a trsy sa tak stávajú čoraz viac prepracovanými. Od živých rastlín ich totiž už často vôbec nerozoznáte. Naše umelé trávy a trsy oživia váš domov rovnako ako živé. Pozrite sa aké najnovšie produkty máme pre vás v ponuke a dolaďte si svoj domov či kanceláriu presne podľa vašich predstáv. Náš sortiment pravidelne obohacujeme novinkami zo sveta umelých rastlín. Doprajte svojmu interiéru nádych modernosti a štýlu vždy podľa tých najaktuálnejších trendov s našimi najnovšími umelými trávami a trsmi rôznych druhov.

Najnovšie
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých trávach a trsoch už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých tráv a trsov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé trávy a trsy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými trávami a trsmi.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých tráv a trsov.

Neviete sa pri tom veľkom množstve našich produktov rozhodnúť? Ponúkame vám akciové umelé trávy za tie najlepšie ceny.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé trávy a trsy za akciové ceny.