Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Akciové umelé trávy

Vyberte si z našej úžasnej ponuky umelých tráv a trsov to pravé pre váš zaujímavý zelený interiér. Nechajte svoj domov rozžiariť s našimi umelou trávou a trsami. Ponúkame vám špeciálne akciové ponuky za výhodné ceny. Umelé trávy a trsy sú vyrobené z kvalitného materiálu a prepracované do toho najmenšieho detailu. Rozdiel od tých živých naozaj nespoznáte. Na výber pre vás máme kvitnúce alebo nekvitnúce umelé trávy a trsy. Umiestnite ich do pekných ozdobných kvetináčov, alebo ako dekorácia do aranžmánov podľa vašej predstavy. Výhodou týchto umelých trsov a tráv okrem ich krásy je aj to, že môžete odísť kľudne na dlhšiu dobu preč, no oni pri vašom príchode budú rovnako krásne a to aj bez akejkoľvek starostlivosti. Neváhajte, buďte prvý ktorý ušetríte, vyberte si z našej širokej ponuky, skladové zásoby sa rýchlo míňajú!

Najvyššia zľava v €
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých trávach a trsoch už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých tráv a trsov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé trávy a trsy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými trávami a trsmi.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých tráv a trsov.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým trávam a trsom neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé trávy a trsy za akciové ceny.