Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelá tráva Perovec psiarkovitý hnedý 105 cm

Zľava
40 %
Pôvodne
97 €
Dnes len
57,90 € s DPH
48,25 € bez DPH
170 ks skladom ihneď k odoslaniu
Kuriér na adresu pozajtra, 21. júna
2,90 €
Predajne a odberné miesta pozajtra, 21. júna
1,90 €
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Rastlina je okrasná tráva v teplom období, ktorá zvyčajne rastie v pôvabných trsoch s výškou 120 cm a šírkou 30 cm. Vyznačuje sa úzkymi, stredne až tmavozelenými listami v lete, ktoré sa na jeseň menia na zlatožlté a koncom jesene blednú do béžovej. Listy zvyčajne zostávajú atraktívne počas celej zimy. Nápadné, striebristé až ružovkasté biele, štetinaté, štetinové klasy kvetov podobné kefke vo fľašiach sa koncom leta klenú smerom von z trsu ako voda striekajúca z fontány (odtiaľ všeobecný názov „tráva z fontány“).  V priebehu suchého jesenného obdobia je vhodné trávu pevne zviazať špagátom a nestrihať, čím zabránime preniknutiu zimných zrážok do stredu trsu a tak nezapríčinia odhnitie rastliny. V záhradníctve je dostupných mnoho kultivarov.

Výskyt

Perovec psiarkovitý pochádza z Ázie a západnej Austrálie. Rastie na lúkach. U nás je pestovaná ako okrasná tráva. Je príjemným farebným spestrením trvalkového záhona. Radí sa však medzi jednoročné prípadne dvojročné rastliny a pri teplotách nižších ako -5°C u nás neprezimuje. 

Parametre

Naša umelá tráva Perovec psiarkovitý je vysoká 100 cm vrátane kvetináča. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči s priemerom 18 cm a výškou 16 cm. Jej trsy sú melírované tmavo a svetlozej farby. Rastlina obsahuje 10 kvetov sfarbených do hneda, ktorých dĺžka je 20 cm. Táto naša umelá tráva je vhodná do interiéru, prípadne do chráneného exteriéru pred nepriaznivým počasím. 

Umiestnenie

Náš umelý Perovec psiarkovitý hnedý, je skvelý pútač pohľadov do vašej domácnosti, alebo kancelárie. Prosté a elegantné trsy trávy sa medzičasom stali nevyhnutnosťou v každom modernom zariadení. Vďaka vysokokvalitnému a prirodzenému vzhľadu, ako aj mnohostranným možnostiam použitia, sa tento Perovec stane trvanlivým a obľúbeným prvkom vo vašej celoročnej dekorácii.

Kombinácie

Dekorovanie vášho interiéru okrasnými trávami je doslova radosť. Je ideálna na kombináciu s akoukoľvek rastlinou, Monsterou, Lopatkovcom, či palmou Areka a k nim pohodlné kreslo v obklopení zelenej oázy vo vašom interiéri, v ktorom nájdete čas sami pre seba na čítanie, počúvanie hudby a meditovanie. Dokonalosť spomínaných rastlín podčiarkne správny výber dekoratívneho kvetináča, ktorý bude ladiť aj s vašim interiérom. Všetky tieto produkty nájdete na našej stránke.

Parametre

Kód produktu 20280
Výška 105 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer 26 cm
Výška vložky 16 cm
Priemer vložky 18 cm
Materiál vložky plast
Materiál listu plast
Počet kvetov 11 ks
Farba listu zelená
UV Ochrana nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!