Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Akciové umelé vertikálne záhrady a ploty

Nechajte svoj interiér zazelenať a vyberte si z našej úžasnej ponuky umelých vertikálnych záhrad a plotov to pravé. Výhodou nášho umelého plota, či panela je veľmi realistické prevedenie, často až na nerozoznanie od prírodného originálu. Ponúkame vám špeciálne akciové ponuky na umelé vertikálne záhrady a ploty za výhodné ceny.Umelé panely a ploty sú vyrobené z kvalitného materiálu a prepracované do posledného detailu. Ich správne umiestnenie poskytne vášmu priestoru mimoriadny vzhľad a nezameniteľnú atmosféru. Na výber pre vás máme umelé vertikálne záhrady a ploty v prevedení kvitnúce, nekvitnúce, ihličnaté, machové, ale aj vo forme pekných koláží. Výber je len na vás. Ďalšou prednosťou našich umelých vertikálnych panelov a plotov je fakt, že zostanú stále rovnako krásne bez akejkoľvek starostlivosti. Neváhajte, buďte prvý ktorý ušetríte, vyberte si z našej širokej ponuky umelých vertikálnych záhrad a plotov v akcii. Skladové zásoby sa rýchlo míňajú!

Najvyššia zľava v €
Filter
Umelý panel Buxus - 25x25 cm Umelý panel Buxus - 25x25 cm
10,90 € - 13,90 €Od 10,90 €
Umelý listnatý panel Buxus - 25x25 cm Umelý listnatý panel Buxus - 25x25 cm
10,90 € - 13,90 €Od 10,90 €

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých vertikálnych záhradách a plotoch už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých vertikálnych záhrad a plotov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé vertikálne záhrady a ploty.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými vertikálnymi záhradami a plotmi.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých vertikálnych záhrad a plotov.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým vertikálnym záhradám a plotom neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé vertikálne záhrady a ploty za akciové ceny.