Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Drevené štiepky - 1200ml

2,49s DPH
999 ks skladom ihneď k odoslaniu
U Vás doma utorok 28. septembra

Popis

Parametre

Drevené štiepky sú vyberané z vysokokvalitnej kôry, ktorá pochádza z prímorskej borovice. Tento druh borovice má jedinečné vlastnosti: farbu, čerstvosť, zloženie, trvanlivosť, štruktúru, veľkosť a arómu. Jedná sa o organický a bezpečný produkt, zrejúci prirodzene bez akejkoľvek chemickej úpravy. Ich obsah je 1 200 ml a pokryje povrch kvetináča s priemerom 35 cm, alebo plochy 0,09 m2.

Umiestnenie

Jemnejšia kôra, ktorá sa skvele hodí na zakrývanie kvetináčov a ostatných nádob na kvety, ale svoj jedinečný charakter ukáže rovnako pri použití na hroboch, v zimných záhradách, na okrasných záhonoch, alebo na dekoračné doplnenie umelej rastliny umiestneniej v kvetináči, či truhlíku. 

Kombinácie

Drevené štiepky sú určené na pokrytie pôdy v záhonoch a kvetináčoch. Použitie je vhodné pod kríky, stromy a tiež na svahovité plochy. Môžeme ju použiť aj ako výzdobu terárií. Okrem svojich okrasných vlastností tiež zabraňuje vysychaniu a rozbahneniu pôdy. Vďaka optimálnej štruktúre kôry si vaša záhrada zachová dlhodobo upravený vzhľad. Je vhodná pre použitie s umelými kvetmi ako aj so živými.

Parametre

Kód produktu 35018
Objem 1200 ml

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!