Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý machový panel Mossmat - 50x50 cm

Zľava
41 %
Pôvodne
27 €
Dnes len
15,90 € s DPH
13,25 € bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Hľadáte živú umelú rohožku z machu odolnú voči UV žiareniu s rozloženými výškami, aby ste si vytvorili vlastnú zelenú machovú stenu? Táto replika a životaschopná umelá rohož machu je vhodná na vonkajšie použitie a ponúka odolný poťah pre vaše steny. Rohož je vyrobená z kvalitného PVC a poskytuje zvukovú izoláciu. Rohož je dobre vyplnená a hravo rozložená výška vytvára svieži, luxusný a realistický vzhľad. Po pripojení môže táto umelá machová rohož pokryť veľké plochy pre prirodzenú zelenú machovú stenu. Rámec, ku ktorému je mach pripojený, je o rozmere 25 x 25 cm. To znamená, že potrebujete 16 rohoží na meter štvorcový. Rohože môžu byť ľahko spojené dohromady. Pretože UV ochrana bola včlenená do surovín syntetických častí, sú počas ôsmich rokov chránené pred zafarbením.

Parametre

Kód produktu 3462
Výška 50 cm
Určenie interiér, exteriér
Šírka 50 cm
Dĺžka 50 cm
Priemer 50 cm
Materiál vetvy plast
Materiál listu plast
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana áno
Krajina pôvodu Holandsko
Plody / kvety nie

Recenzie

0 z 5
Tento produkt nemá žiadne hodnotenia. Buďte prvý kto ho ohodnotí!