zavolajte nám+421 2222 000 62
Umelý živý lesný machový panel Moswand - 50x50cm
Umelý živý lesný machový panel Moswand - 50x50cm14 €

Umelý živý lesný machový panel Moswand - 50x50cm

Skladom:viac ako 50 ks
Odhadovaný čas dodania12 pracovných dní
17,9014 € s DPH
-
+

DOPRAVA ZADARMO

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50€

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Tovar nám môžete do 14 dní vrátiť, a my Vám vrátime platbu späť

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Radi Vám pomôžeme cez online chat, telefonicky, alebo e-mailom

popis

Umelý živý lesný machový panel Moswand je jedným z druhov umelých živých plotov s veľmi rafinovaným detailným listom. Je vyrobený z veľmi kvalitných plastov s patentovaným Nano-UV-blokátorom ©. Takto sa udržia farby sviežo zelené vonku na slnku najmenej 8 rokov. Listy zostanú mimoriadne vláčne a v správnom tvare.

Umelý živý lesný machový panel Moswand je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vďaka svojej všestrannosti a zelenému vzhľadu je možné panel použiť aj ako dekoráciu. Listy majú prirodzené detaily zŕn a sú vyrobené z rôznych zelených odtieňov a veľkostí listov. Celý preto vyzerá veľmi realisticky.

Bežné použitia umelého živého lesného machového panelu Moswand sú :

Plot a zelená dekorácia steny. Matný múr alebo plot sa vďaka umelým machovým živým panelom opäť stáva prirodzeným. Vďaka pomerne veľkým listom vytvára slnečné svetlo krásny tieňový efekt. Tento vrhaný tieň dodáva stene machu veľmi prirodzený vzhľad. Po umiestnení umelého machového panelu už nemáte žiadnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá jednoduchým kliknutím na rohože 50 × 50 cm k sebe. Môžete prepojiť akýkoľvek formát povrchu a pomocou domácich nožníc ho vystrihnúť na požadovanú veľkosť.

Lesný machový panel na plote :

Môžete kliknúť na panely z umelého machu spolu bez použitia nástrojov a pripevniť ich na akýkoľvek požadovaný povrch. Získate tak realistickú stenu z umelého machu vyrobenú na mieru. Stenový plot z umelého machu tiež nie je vôbec žiadnym problémom, stlačte dohromady správnu veľkosť a tento prepojený listový panel priskrutkujte skrutkami k plotovým doskám. Správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode pod príslušenstvom.

Umelý živý machový panel je tiež veľmi dobrým základom pre umelú rastlinnú stenu do interiéru i exteriéru. Umelé machové panely na stenu môžete dekoratívne pripevniť k stene v interiéri a doplniť o ďalšie vložené rastliny. V našom internetovom obchode vám ponúkame správne skrutky a hmoždinky, aby bolo možné celok ľahko a správne namontovať. Prezrite si našu stránku s príslušenstvom.

parametre

Kód produktu:7394
Krajina pôvodu:Holandsko

odporúčané produkty

Umelý živý svetlo zelený machový panel Moswand - 50x50cm
-20%

Umelý živý svetlo zelený machový panel Moswand - 50x50cm

17,9014 €

Umelý živý lesný machový panel Moswand - 50x50cm
-20%

Umelý živý lesný machový panel Moswand - 50x50cm

17,9014 €

Umelý machový panel 25 x 25 cm

Umelý machový panel 25 x 25 cm

od15,90-22,90

Umelý živý machový panel Moswand  - 50x50cm
-32%

Umelý živý machový panel Moswand - 50x50cm

16,9011,50 €

Umelá živá machová kocka 50x50 cm

Umelá živá machová kocka 50x50 cm

52 €