zavolajte nám+421 2222 000 62
Umelý živý ihličnatý panel tmavý - 50x50cm
Umelý živý ihličnatý panel tmavý - 50x50cm10,90 €

Umelý živý ihličnatý panel tmavý - 50x50cm

Skladom:viac ako 50 ks
Odhadovaný čas dodania12 pracovných dní
14,9010,90s DPH
-
+

DOPRAVA ZADARMO

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50€

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Tovar nám môžete do 14 dní vrátiť, a my Vám vrátime platbu späť

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Radi Vám pomôžeme cez online chat, telefonicky, alebo e-mailom

popis

Ihličnatý umelý živý plot je špeciálne navrhnutý pre rovnú stenu, plot alebo plot. Je vyrobený v tmavej zelenej farbe z vysoko kvalitných plastov a takmer na nerozoznanie od skutočného. Jemné vetvičky sú veľmi podrobné a robia umelý živý plot realistickým.

Ihličnaté tmavé podložky, teda ploty sa používajú na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vďaka svojej všestrannosti a zelenému vzhľadu je možné umelý ihličnan použiť ako dekoráciu, ale aj na vizuálne premietanie.

Listy majú prirodzené detaily a sú vyrobené z rôznych zelených odtieňov a veľkostí listov. Celý preto vyzerá veľmi realisticky.

Bežné použitia umelého plotu sú hlavne dekoračné steny, terasy a podobne.

Obyčajná stena alebo plot sa vďaka umelému živému plotu stane prirodzenou. Vďaka pomerne veľkým listom vytvára slnečné svetlo krásny tieňový efekt.

Umelý živý plot môžete využiť aj na zakrytie výhľadu napríklad doma na terase. Plot si vyžaduje minimálnu údržbu. Montáž je veľmi jednoduchá - jednoduché kliknutie častí rohoží 50 x 50 cm k sebe. Pomocou nožníc môžete plot nastrihať na požadovanú veľkosť.

Umelé rohože možno zacvaknúť bez použitia nástrojov a pripevniť na akýkoľvek požadovaný povrch. Takto získate krásnu zelenú stenu živého plota na mieru. V správnom formáte panel priskrutkujte skrutkami, správnu veľkosť a typ farebnej skrutky si môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode.

Táto rohož má veľa praktických výhod. Nevyžaduje časté čistenie a podobne. Už žiadne prerezávanie a starosti s tým, že rastlina prerastie.

Najväčšou výhodou umelých rohoží je, že zachová perfektný stav, ktorý pretrvá. Vaša záhrada alebo kancelária zostáva optimálne zelená po celý rok.

Rozmer rohože je 50 x 50 cm.

S 95% hustotou je tento umelý živý plot pomerne hustý druh umelého živého plotu. Odporúčame namontovať umelý živý plot na obe strany plotu pre ešte krajší efekt. Tmavá zelená farba zaručuje dokonalý skutočný efekt rohože.

Na výrobu tejto rastlinnej rohože bol použitý jeden typ listov.

parametre

Kód produktu:7354
Krajina pôvodu:Holandsko

odporúčané produkty

Umelá podložka Cypress x77

Umelá podložka Cypress x77

15,90 €

Umelý živý plot z Cyprusu prírodný kmeň 120-125 cm

Umelý živý plot z Cyprusu prírodný kmeň 120-125 cm

209 €

Umelý živý ihličnatý panel tmavý - 50x50cm
-29%

Umelý živý ihličnatý panel tmavý - 50x50cm

14,9010,90 €