Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Umelý vianočný stromček Jedľa Nordmann Bolton 180 cm

369 € s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Vianočný stromček Nordmann Bolton je veľmi kvalitný, stabilný a veľmi hustý strom vo výške približne 180 cm. (Materiál: PE, 100% plastové ihly) V ušľachtilom, umelom vstrekovaní boltonského vianočného stromčeka sú všetky vetvy vstrekované (plastové ihly) (nepoužívame zmes ihiel). Tento umelý vianočný stromček sa vyznačuje stupňovitým a zakriveným tvarom. Umelý vianočný stromček v skutočnej prémiovej kvalite. Celková výška stromu od podlahy po vrchol je približne 180 cm. Dolný priemer stromu je približne 147 cm. Tento umelý stromček sa skladá zo 4 samostatných častí vrátane hrotu. Strom je vybavený 1 184 vetvičkami. Konštrukciu tvorí stabilný kovový skladací mechanizmus. Celková hmotnosť stromu je približne 14 kg vrátane balenia. Veľkosť balenia je 100 x 41 x 30 cm. Veľmi stabilné bočné vetvy umožňujú dokonalú dekoráciu. Ľahké zostavenie a rozobratie stromu je samozrejmosťou (vyžaduje sa mierne ohnutie vetiev a vetvičiek podľa Vášho vkusu). Bezpečnosť je našou prioritou! To je dôvod, prečo všetky materiály boli testované TÜV Süd (technická inšpekcia) z hľadiska spomaľovania horenia a neškodnosti pre zdravie. Okrem toho sme poverili SGS (najväčší skúšobný ústav na svete), aby testoval odolnosť proti ohňu v stavebnom materiáli triedy B1 podľa DIN 4102-1. Naše výrobky úspešne prešli prísnymi testami. Pred výrobou boli starostlivo skontrolované všetky použité materiály. Materiál našich umelých vianočných stromčekov a umelých girlandií boli dôkladne preskúmané.

Parametre

Kód produktu 399
Výška 180 cm
Určenie interiér
Kvetináč stojan
Priemer 147 cm
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
UV Ochrana nie
Krajina pôvodu Nemecko

Recenzie

4.8 z 5
5 4x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
5 hodnotení