Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Zľavnené umelé trávy

Máte radi zľavy a nízke ceny? Určite áno! Ušetrite peniaze i čas a nakúpte aj vy čo potrebujete pohodlne a jednoducho v našej kategórii umelých tráv a trsov. Inšpiráciu a fantastický výber najaktuálnejších zliav na naše umelé trávy a trsy objavíte každý deň v našej ponuke e-shopu. Nájdete tu množstvo zliav na umelé trávy a trsy, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie. Nečakajte dlho a nepremeškajte jedinečnú širokú ponuku na zľavnené umelé trávy a trsy, ktoré rozhodne nenájdete nikde inde. Našu zľavu sa skutočne oplatí využiť a venovať jej pozornosť, nakoľko naša ponuka je najširšou na trhu za naozaj rozumnú cenu. Prezrite si naše umelé trávy a umelé trsy v aktuálnych zľavých a buďte prvý kto nakúpi za tú najvýhodnejšiu cenu. Lacný nákup a k tomu perfektná kvalita? To je sen každého zákazníka. Využite túto výhodnú možnosť nákupu a doprajte si nádherné umelé trávy a trsy za lacné peniaze aj vy. Zaslúžite si to.

Najvyššia zľava v %
Filter
Umelé steblá trávy  45 x 90 cm Umelé steblá trávy 45 x 90 cm
45 cm
ks
1,70 € - 2,90 €Od 1,70 €
Umelé steblá trávy 75 x 90 cm Umelé steblá trávy 75 x 90 cm
75 cm
45 ks90 ks
1,70 € - 2,90 €Od 1,70 €
Umelé steblá trávy 75 x 90 cm Umelé steblá trávy 75 x 90 cm
75 cm
45 ks90 ks
1,70 € - 2,90 €Od 1,70 €

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých trávach a trsoch už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých tráv a trsov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé trávy a trsy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými trávami a trsmi.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých tráv a trsov.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým trávam a trsom neodolá skutočne nikto.

Neviete sa pri tom veľkom množstve našich produktov rozhodnúť? Ponúkame vám akciové umelé trávy za tie najlepšie ceny.