Kontaktujte nás info@hk-green.sk

Akciové nekvitnúce listnaté umelé stromy

Umelé listnaté stromy sú veľmi vhodnou dekoráciou najmä na miesta, kde je to potrebné oživiť zeleňou. Tieto umelé stromy si nevyžadujú žiadnu starostlivosť. A aj napriek tomu Vám tieto stromy nikdy neopadnú, nezmenia tvar a ani farbu. Dlhé roky Vám verne poslúžia a budú Vám robiť len radosť. Na výrobu týchto umelých listnatých stromov boli použité len tie najkvalitnejšie materiály. Kmene sú vyrobené z prírodného dreva a listy z kvalitného PE materiálu. Umelé listnaté stomy dodávame v plastovom kvetináči. Na želanie sa dajú stromy vyrobiť aj vo Vami požadovanej výške a šírke, použiť iný kvetináč a podobne.

Najvyššia zľava v €
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších nekvitnúcich listnatých umelých stromoch a palmách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších nekvitnúcich listnatých umelých stromov a paliem.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené nekvitnúce listnaté umelé stromy a palmy.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími nekvitnucími listnatými umelými stromami a palmami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších nekvitnúcich listnatých umelých stromov a paliem.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším nekvitnúcim listnatým umelým stromom a palmám neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené nekvitnúce listnaté umelé stromy a palmy za akciové ceny.