Kontaktujte nás +421 2222 000 62

Akciové umelé úponky

V tejto kategórii nájdete umelé kvety, ktoré sú zaujímavé svojím krásnym špecifickým rastom a to vo forme previsu. Nádherne skrášlia Váš balkón, alebo okno. Nepotrebujú zálievku, ani extra starostlivosť, no i tak ostanú očarujúco krásne. Ideálna voľba pre tých, ktorým sa veľmi nedarí v pestovaní živých rastlín. V ponuke nájdete nádherné previsy napr. z ruží, petúnie, morských rias, brečtanu, ale aj veľmi obľubených muškátov v rôznych farbách. Taktiež máme v ponuke umelé girlandy, ktoré sú nádherným doplnkom na oživenie akéhokoľvek interiéru, ale aj exteriéru. Umelá girlanda brečtanu, javorová girlanda, trávová girlanda, girlanda z hroznového listu a mnoho ďalších nájdete len u nás.

Najvyššia zľava v €
Filter

Nenašli ste čo ste hľadali?

Neviete sa rozhodnúť akú si máte vybrať dekoráciu do vášho interiéru? Dôverujte našim zákazníkom ktorí o najpopulárnejších umelých úponkách už rozhodli za vás.

Radi by ste sa dozvedeli o ktoré produkty majú naši zákazníci najväčší záujem? Tu je zoznam našich najpredávanejších umelých úponkov.

Nenašli ste čo ste hľadali? Nechajte si poradiť od našich zákazníkov a preskúmajte naše najlepšie hodnotené umelé úponky.

Váš rozpočet je menší ale stále by ste si chceli skrášliť interiér? U nás si určite niečo vyberiete aj medzi najlacnejšími umelými úponkami.

Potrpíte si na luxus a prémiovú kvalitu? Vyberte si niečo extra z našich najdrahších umelých úponkov.

Zaujíma vás v našej ponuke vždy niečo nové? Našim najnovším umelým úponkám neodolá skutočne nikto.

Hľadáte výhodnú ponuku a chcete ušetriť? Sledujte naše zľavnené umelé úponky za akciové ceny.